Get Adobe Flash player

C.I.B. ALICE Zlatá Ina - výstavy

 

datum město  stát druh výstavy třída rozhodčí  hodnocení
11.10.2008 Mladá Boleslav Česká republika  Speciální  Dorostu  Ing. Alena Košťálova  Velmi nadějná 
11.1.2009 Olomouc  Česká republika  Národní  Mladých  Mgr. Božena Ovesná  Velmi dobrá 2 
7.2.2009 Brno Česká republika  Mezinárodní Mladých  Dušan Paunovič  Výborná 4 
8.2.2009 Brno  Česká republika  Mezinárodní  Mladých  Espen Engh Velmi dobrá 2 
26.4.2009 České Budějovice  Česká republika Mezinárodní Mladých Tanya Arangelova  Výborná 3
3.5.2009 Praha  Česká republika Mezinárodní  Mladých George Kostopoulos Velmi dobrá 2
9.5.2009 Hlučín  Česká republika  Klubová Mladých Maciej Kozber  Výborná 4
24.5.2009 Litoměřice  Česká republika  Mezinárodní Mladých Krystyna Szulc Velmi dobrá 3 
6.6.2009 Lysá nad Labem  Česká republika  Klubová  Mladých Ing. Alena Košťálová  Výborná 1, CAJC,
Klubová vítězka mladých,
Junior BOB
14.6.2009 Klatovy  Česká republika  Národní Mladých  Iuza Beradze Výborná 3 
28.6.2009 Brno  Česká republika  Mezinárodní Mladých  Carlos de Guinea Martinez Výborná
19.7.2009 Mladá Boleslav  Česká republika  Národní Mladých  Andraš Polgar Velmi dobrá
30.8.2009 Mladá Boleslav  Česká republika  Mezinárodní Mladých  Josef Němec  Výborná 
19.9.2009 Mladá Boleslav  Česká republika  Speciální  Mezitřída Róbert Kanás  Velmi dobrá
18.10.2009 Brno  Česká republika  Národní  Mezitřída  Ing. Alena Košťálová  Výborná 1, CAC,
Národní vítěz 
25.10.2009 České Budějovice  Česká republika  Mezinárodní Mezitřída  Primož Peer  Výborná 1, CAC 
11.10.2009 Bratislava  Slovensko  Světová  Mezitřída  Hiroshi Kamisato Velmi dobrá 
8.11.2009 Praha  Česká republika  Mezinárodní Mezitřída  Antoan Hlebarov  Výborná 2, r.CAC 
10.1.2010 Olomouc  Česká republika  Národní Mezitřída  Olga Dolejšová  Výborná 1, CAC 
6.2.2010 Brno  Česká republika  Mezinárodní Mezitřída  Ing. Alena Košťálová  Výborná 1, CAC, CACIB 
7.2.2010 Brno  Česká republika  Mezinárodní Mezitřída  Guniš Miroslav Výborná 2, r.CAC
25.4.2010 České Budějovice  Česká republika  Mezinárodní Šampionů  Zdenka Jílková  Výborná 2, r.CAC 
2.5.2010 Praha Česká republika  Mezinárodní Šampionů Miroslav Václavík Velmi dobrá 4 
23.5.2010 Litoměřice  Česká republika  Mezinárodní Šampionů  Miroslaw Redlicki Výborná 2
6.6.2010 Klatovy  Česká republika  Národní Vítězů  Miodrag Vreteničič Výborná 1, CAC,
Národní vítěz
10.10.2010 České Budějovice Česká republika  Mezinárodní Šampionů  Ing. Alena Košťálová Výborná 1, CAC, CACIB
5.6.2011 Klatovy Česká republika  Národní Vítězů  Iuza Beradze Výborná 1, CAC
26.1.2013 Trenčín Slovensko Mezinárodní  Otevřená  Dušan Kuriš Výborná 1, CAC, r.CACIB
23.2.2013 Nitra Slovensko Mezinárodní Otevřená  Jana Kurišová Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
24.2.2013 Nitra Slovensko Mezinárodní Otevřená  Miroslav Guniš Výborná 1, CAC, r.CACIB
29.9.2013 Wroclaw Polsko Mezinárodní Šampionů  Philomena Leonard Výborná 1, CAC, CACIB,
Nejlepší dospělá fena
16.8.2014 Bratislava  Slovensko  Mezinárodní Šampionů  Voláriková Linda Výborná 1, CAC, CACIB, BOB 
17.8.2014 Bratislava  Slovensko  Mezinárodní Šampionů  Javorčík Vladimír Výborná 1, CAC, r.CACIB
10.1.2015 Nitra  Slovensko  Mezinárodní Šampionů  Iuza Beradze Výborná 1, CAC, r.CACIB
11.1.2015 Nitra  Slovensko  Mezinárodní Šampionů  Robert Kubeš Výborná 1, CAC, r.CACIB
1.5.2016 Praha Česká republika  Mezinárodní Veteránů  Lisbeth Mach Výborná 1, BOV
8.5.2016 Mladá Boleslav Česká republika  Klubová Veteránů  Tomáš Kučera Výborná 3
14.8.2016 Mladá Boleslav Česká republika  Mezinárodní Veteránů  Tomáš Kučera Výborná 1, BOV, BOS
15.10.2016 Litoměřice Česká republika  Speciální Veteránů  Mgr. Zuzana Brotánková Výborná 1, BOV, BOS
29.10.2016 Praha Česká republika  Mezinárodní Veteránů  Baker Wendy Výborná 1, BOV, BOS
30.10.2016 Praha Česká republika  Mezinárodní Veteránů  Lozic Željko Výborná 1, BOV